Oferujemy Państwu najwyższej jakości towary, najlepszą cenę oraz zawsze aktualną bazę produktów.
Gwarantujemy najlepszą obsługę Klienta.
Szybka dostawa do Klienta.
Frantisek Banas
“Dzien dobry, jake kolory som z tego modelu, je možná i menej szt. Bardzo Dziekuje”
na
Frantisek
“Dzien dobry, jake kolory som z tego modelu? Dziekuje”
na
Anna Korolska
“Proszę o informację odnośnie materiału z jakiego jest komplet zrobiony i jaka rozmiarowka jest w paczce?”
na
Anna Korolska
“Witam. Jaki jest skład tego sweterka tzn z jakiego materiału jest zrobiony? I czy w paczce ...”
na
Marta
“Czy jest szansa żeby wziąść po pół paczki np 4 różne wzory wezmę”
na
zuza
“jaka dluosc rekawa na 134”
na
monika delalot
“witam.z jakiego material wykonana jest sukienka????”
na
Wolfart Hanna
“Proszę o informację, jakie są kolory tych sukienek i jaki to materiał, czy to jest ...”
na
Justyna
“jakie są z tego kolory?”
na
Dmytryszyn. Małgorzata
“Witam.Czy mozna zamówic tylko jeden kolor Alpaki ?”
na
Patryk Tucholski
“Proszę o kontakt telefoniczny jestem zainteresowany większą ilością rękawiczek”
na
Sabina
“Witam można coś więcej o waszym sklepie i telefon bezpośredni do was”
na
Anna
“czy te komplety są w innych kolorach?”
na
Helena Falek
“Czy pościel jest wytrzymała na pranie.Coś więcej na temat tej poscieli”
na
Beata Pelczar
“Czy to jest bawełna?”
na
Hurtownia Wólka Kosowska
Add:
Tel:
Skype: CentrumWolka.com
Email:

3 podstawowe chwyty, których nie należy unikać w przypadku mody

17/08/2019 12:50

Jeśli zamierzasz otworzyć internetowy sklep z odzieżą, rozważ 3 podstawowe chwyty poniżej:

 

1. Nie masz żadnej konkretnej strategii konkurencyjnej

 

Jaka jest twoja przewaga konkurencyjna? Zanim rozpoczniesz działalność gospodarczą, musisz wiedzieć, jakie są Twoje korzyści, abyś mógł skupić się na tej przewadze. Oto niektóre z najbardziej popularnych chwytów, do których możesz się odwołać, aby poznać swoją przewagę nad konkurencją:

 

Jednym z nich jest konkurencja cenowa, może to być osoba, która rozpoczęła działalność sprzedaży i zna tańsze, preferowane przez klienta przedmioty, aby dokonał on zakupu. Konkurencja cenowa to nie tylko sprzedaż tańsza niż oferowana przez inne firmy, możesz także w swojej ofercie zawrzeć inne chwyty, aby przyciągnąć klientów. Ale jedną rzeczą, którą musisz pamiętać jest to, że psychologia klienta jest zawsze sprzeczna, wolą tanie, ale nie sądzą, że tanie produkty są często niskiej jakości. Zastanów się więc, jaka jest cena, konkurencyjna bez obniżania jej wartości.

 

 

Drugi to konkurencja jakościowa, w przeciwieństwie do powyższego, uważasz na jakość produktu, aby zrekompensować wysoką cenę. W ten sposób dowiesz się, kto jest twoim docelowym klientem, jeśli ludzie o niskich dochodach są dobrymi klientami, chociaż nie mają wystarczających dochodów na zakup.

Trzeci rywalizuje o wyjątkowość produktu. Nie zapomnij o funkcji, która czyni interesy odzieżowe bardziej interesujące niż  inne, jest po prostu wyjątkowa. Wyjątkowość twojego produktu, przykuwa wzrok klienta, zwiększa ich wartość. Wyjątkowość może również wynikać ze sposobu sprzedaży, np. Możliwość dekoracji sklepu, sposobu pakowania, dostarczania, itp.

2. Hurtowa sprzedaż :

Jest to bardzo ważny czynnik, który decyduje o Twoim sukcesie. Znalezienie dobrej jakości, taniej i stabilnej hurtowni odzieży, dzięki której szybko sprzedasz dużo i na odwrót, bez dobrych źródeł szybko się nie uda.

W Polsce sprzedawcy odzieży casual zazwyczaj robią zakupy w Wólce Kosowskiej. Ubrania tutaj są zróżnicowane, obfite, z bardzo przystępna ceną.

 

>> Możesz zobaczyć hurtową ofertę odzieży w Wólce Kosowskiej pod linkiem:

Hurtownia odzieży damskiej

Hurtownia odzieży męskiej

Hurtownia odzieży dziecięcej

 

 

3. Strona z ubraniami jest zbyt pobieżna

 

Rozwój Internetu i e-commerce otworzył nową rewolucję dla internetowych modeli biznesowych. Oprócz tradycyjnej sprzedaży detalicznej możesz teraz wybrać sposób dokonywania zakupów w Internecie. Masz już sklep z artykułami biurowymi, a teraz chcesz rozszerzyć swoją działalność online. Więc decydujesz się zaprojektować własną stronę internetową. Nie należy jednak zakładać, że witryna służy jedynie jako narzędzie ułatwiające sprzedaż  łatwiejszych zakupów. Znaczenie strony internetowej jest czymś więcej, więc nie powinieneś zbytnio szkicować swojej witryny, często aktualizuj nowe produkty.

 

Trzeba dokładnie dbać o stronę, od prezentacji informacji, elementów layoutu, zdjęć po integrację z narzędziami wsparcia zakupów. Jeśli nie możesz tego zrobić samodzielnie, zatrudnij dla siebie firmę zewnętrzną. Profesjonalizm strony internetowej pokaże poziom wiarygodności Twojego sklepu. Ponadto strona internetowa to także strona informacyjna promująca Twój główny sklep. Ma wszystkie informacje o Tobie, dotyczące Twojego produktu, a środowisko sieciowe zapewnia nieograniczoną łączność, więc Twój zasięg jest większy niż Twój sklep.

 

4. Zrób marketing internetowy

Twoja strona internetowa jest sklepem wirtualnym, ale nie myśl, że nie potrzebujesz marketingu. Skorzystaj z ogromnej ilości funkcji sieciowych, które towarzyszą Ci w marketingu online.

Marketing online ma wiele sposobów, takich jak tworzenie fanpage na portalach społecznościowych, otwieranie dyskusji na forach, prowadzenie reklam Google Adwords, umieszczanie linków do innych stron internetowych itp. Ponieważ marketing online wymaga profesjonalnego procesu i regularnie musi być wykonywany, a nie tylko zrobione, gdy ma się na to czas.

 

>> Możesz także polubić: Dlaczego warto otworzyć sklep z włoską odzieżą damską?

Bài viết khác:
Ý kiến của bạn